Filtruj według

Dostępność

Cena

  • 0,00 zł - 79,00 zł

wysokość docelowa

Rozstaw (Szerokość rośliny)

odczyn gleby

kolor kwiatu

kwitnienie

Pozostałe

Oryginalne rośliny liściaste do ogrodu

Internetowy sklep ogrodniczy Garden Park to wiele ciekawych roślin ogrodowych. Są wśród nich zarówno te dobrze znane, popularne, jak i te egzotyczne rzadko spotykane w ogrodach. Nasz ogrodniczy sklep online to m.in. niskie drzewa liściaste do ogrodu, drzewa wysokie, czy szybko rosnące rośliny do ogrodu. Wśród nich są pnącza szybko rosnące, a także krzewy szybko rosnące i drzewa.

zobacz więcej...

Wszystkie sadzonki roślin są starannie selekcjonowane i wybierane tylko te najwyższej jakości.   

Niskie drzewa liściaste do ogrodu - ogrodniczy sklep online

Miłorząb japoński jest jednym z najstarszych gatunków drzew na ziemi i jednym z najbardziej cenionych. Miłorząb japoński inaczej nazywany jest chińskim lub dwudzielnym. W Chinach rośnie w naturze, natomiast określenie „japoński” pojawiło się, gdyż to niskie drzewo liściaste do Europy przywieziono właśnie z Japonii.
Miłorząb japoński to roślina uznawana za fenomen natury, dlatego to niskie drzewo liściaste do ogrodu uznawane jest za wyjątkowo atrakcyjne.

Inne niskie drzewo liściaste do ogrodu to klon palmowy purpurowy Atropurpureum. Mówi się, że należy do najpiękniejszych i najbardziej pożądanych roślin na świecie. To małe drzewko do ogrodu pochodzi z Japonii i osiąga maksymalnie 4 m wysokości. Klon palmowy zachwyca czerwonymi, powyginanymi pędami i charakterystycznymi purpurowymi liśćmi wyglądającymi bardzo dekoracyjnie.

Wysokie drzewa liściaste do ogrodu - sadzonki roślin online

Wysokie drzewo liściaste do ogrodu budzące zachwyt to Surmia Katalpa. Roślina pochodzi z Azji i w naszych warunkach klimatycznych dorasta do 10 m. Największą ozdobą drzewa są egzotyczne kwiaty, które pojawiają się w czerwcu i pięknie prezentują się aż do sierpnia.

Kolejne wysokie drzewo liściaste do ogrodu to pochodzący z Azji Mydleniec Wiechowaty. Potrafi dorosnąć nawet do 8 m, a przy tym jest bardzo rozłożysty. A w europejskim klimacie czuje się bardzo dobrze, dlatego rośnie równie okazały. Charakterystyczną cechą tego drzewa są niezwykle efektowne złotożółte wiechy kwiatostanowe. To im roślina zawdzięcza określenie „złoty deszcz”.

Bardzo ciekawe wysokie drzewa liściaste do ogrodu to także Grujeczniki Japońskie. Mają wzniesione pokroje i kilka pni. Grujecznik japoński ceniony jest za piękne przebarwianie się liści. Ich kształt przypomina serce, a w poszczególnych miesiącach mienią się niezwykłą feerią kolorów.

Szybko rosnące rośliny liściaste do ogrodu - internetowy sklep ogrodniczy 

Milin Amerykański Flamenco to szybko rosnące pnącze, które naturalnie występuje w Ameryce Północnej. Wspina się na wysokość nawet 10 m. Nie trzeba na to długo czekać, ponieważ roczne przyrosty mają 2-3 m długości.

Następne szybko rosnące pnącze do ogrodu to wiciokrzew Heckrotta. Roślina ma ciekawy pokrój i szybkie tempo wzrostu. W ciągu roku potrafi urosnąć metr, a finalnie osiąga około 3 m wysokości. Ta szybko rosnąca roślina do ogrodu lubiana jest również ze względu na małe wymagania glebowe i piękne kwitnienie od czerwca do września.

Szybko rosnące drzewko do ogrodu to też Eukaliptus Gunnie. Ta egzotyczna roślina ogrodowa ma bardzo dekoracyjne liście o niebiesko szafirowym kolorze. W naszym klimacie Eukaliptus Gunnie dorasta do ok. 4 m. Dzieje się to szybko - nawet 1 m w ciągu sezonu.

Oryginalne rośliny liściaste do ogrodu, które posiada nasz sklep ogrodniczy online Garden Park to gwarancja niezwykłych aranżacji i efektownego wyglądu przestrzeni przez długie lata.

Oryginalne rośliny liściaste do ogrodu - ogrodniczy sklep online

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 54 pozycji