Filtruj według

Cena

Cena

stanowisko

stanowisko

Wiciokrzewy

Wiciokrzew jest pnączem, który jeszcze nie jest tak rozpoznawaną rośliną jak wisteria, milin czy bluszcz lecz jego popularność ostatnimi laty bardzo wzrosła. Pnącza te doskonale nadają się do okrywania siatek, płotów ogrodzeń, do nasadzeń zakrywających. Zimują dobrze, a nawet jeżeli przemarzną po przycięciu wypuszczają nowe pędy. Dorastają do ok 3m. Do najbardziej popularnych należą Wiciokrzew Pomorski Serotina o najładniejszych kwiatach, Tellmana o pomarańczowym kwiecie, Goldfame, Giralda czy równie uroczy wiciokrzew Henrego

Wiciokrzewy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.