Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 16,00 zł

wysokość docelowa

wysokość docelowa

Rozstaw (Szerokość rośliny)

Rozstaw (Szerokość rośliny)

kolor kwiatu

kolor kwiatu

dodatkowe

dodatkowe

Wiciokrzewy

Wiciokrzew jest pnączem, który jeszcze nie jest tak rozpoznawaną rośliną jak wisteria, milin czy bluszcz lecz jego popularność ostatnimi laty bardzo wzrosła. Pnącza te doskonale nadają się do okrywania siatek, płotów ogrodzeń, do nasadzeń zakrywających. Zimują dobrze, a nawet jeżeli przemarzną po przycięciu wypuszczają nowe pędy. Dorastają do ok 3m. Do najbardziej popularnych należą Wiciokrzew Pomorski Serotina o najładniejszych kwiatach, Tellmana o pomarańczowym kwiecie, Goldfame, Giralda czy równie uroczy wiciokrzew Henrego

Wiciokrzewy

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.