Internetowy sklep ogrodniczy Garden Park – dla Ciebie i Twojego ogrodu

„Założyć ogród to uwierzyć w jutro”.

Pod tymi słowami Audrey Hepburn, brytyjskiej gwiazdy filmowej, śmiało możemy się podpisać. Ty pewnie również się z nimi zgodzisz. Ogród jest bowiem wyjątkowym kawałkiem zielonej przestrzeni, która bardzo dużo nam oferuje. Zalety posiadania ogrodu są niekwestionowane. Tak jak przebywania w otoczeniu zieleni i roślin, które mają wyjątkowo korzystny wpływ na nasze samopoczucie. To właśnie zainspirowało nas do stworzenia GardenPark.

Nasz internetowy sklep ogrodniczy oferuje różnorodne rośliny dla Ciebie i Twojego ogrodu. Okazały, rozciągający się na dużej powierzchni, mały tuż przy domu, albo taki ze skalniakiem lub oczkiem wodnym. Urzekający kwitnącymi krzewami lub kojący intensywną zielenią. A może pełen owocowych roślin? Wymarzony ogród to ozdoba domu i jego wizytówka. To również miejsce spędzania czasu, odpoczynku, zabaw i aktywności na świeżym powietrzu. Nikogo nie trzeba też przekonywać, że zieleń działa stymulująco, odprężająco, a przebywanie w ogrodzie to wyjątkowo lubiana forma relaksu. Niezależnie od tego, jaki kawałek ziemi masz do dyspozycji, ogród powinien spełniać Twoje indywidualne potrzeby.

GardenPark – internetowy sklep ogrodniczy - stwórz z nami swój wymarzony ogród

Spełniając marzenie o własnym ogrodzie trzeba po pierwsze zaaranżować przestrzeń. Po drugie, zagospodarować teren tak, aby wyglądał efektownie i stwarzał komfortowe warunki do spędzania czasu. Możesz spróbować zaprojektować ogród samodzielnie lub skorzystać z pomocy fachowca. Wybrać ogrodowe meble i ciekawe dodatki. Sercem ogrodu niezmiennie jednak pozostaną rośliny. Nie musisz musisz mieć specjalistycznej wiedzy, aby wybrać rośliny najlepsze do Twojego ogrodu. Nasz internetowy sklep ogrodniczy GardenPark oferuje nie tylko szeroki asortyment roślin, ale też fachowe doradztwo i pomoc przy zakupie. Podpowiemy Ci, jakich warunków potrzebują wybrane przez Ciebie rośliny liściaste i rośliny iglaste. Doradzimy, które gatunki będą dobrze czuły się w Twoim ogrodzie. Zaproponujemy piękne trawy ozdobnebyliny o rozmaitych kwiatach i ogrodowe pnącza, które możesz posadzić przy ogrodzeniu, pergoli, altanie czy balustradzie tarasu. Zapewniamy, że wszystkie rośliny, które kupisz w GardenPark są zdrowe, trwałe i piękne. To dlatego, że pochodzą ze sprawdzonych źródeł lub naszej szkółki. 

GardenPark to wieloletnie doświadczenie i pasja, które pozawalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom ogrodniczym. Nasz internetowy sklep ogrodniczy jak i szkółka to oferta zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm zajmujących się profesjonalnie terenami zielonymi.

Sprzedaż internetowa roślin odbywa się cały rok.
Natomiast wysyłkę realizujemy od początku marca do końca października w zależności od panujących warunków pogodowych.

Szkółka jest czynna od wiosny do jesieni.
W punkcie detalicznym pracujemy od 1 kwietnia do 15 października.

W godzinach:
pn-pt 10-18
sobota 9-13