Filtruj według

Byliny

Byliny są to rośliny wieloletnie o niezdrewniałych pędach, obficie kwitnące co roku przez wiele lat. Zimą zapadają w stan spoczynku a ich części nadziemne zwykle giną. Wiosną rośliny te ponownie się odradzają, dzięki temu, że część składników odżywczych magazynowana jest w podziemnych częściach byliny. Większość gatunków bylin dobrze zimuje w polskich warunkach, jednakże od reguły są wyjątki, które wymagają lekkiego okrycia. W każdym sklepie ogrodniczym internetowym czy stacjonarnym znajdą Państwo informację na temat mrozoodporności tych przepięknie kwitnących roślin. Bylin w porównaniu do roślin jednorocznych nie trzeba wysiewać co roku, cą roślinami wieloletnimi, które nie wymagają wzmożonej opieki. Kwitną bardzo długo. Znamy odmiany, które kwitną wczesną wiosną, wczesnym latem, które kwitną 3-4 tygodnie jak również te na których kwiat nie zamiera przez pół roku

Byliny

Jest 170 produktów.

Pokazano 1-16 z 170 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.