Filtruj według

Byliny

Byliny są to rośliny wieloletnie o niezdrewniałych pędach, obficie kwitnące co roku przez wiele lat. Zimą zapadają w stan spoczynku a ich części nadziemne zwykle giną. Wiosną rośliny te ponownie się odradzają, dzięki temu, że część składników odżywczych magazynowana jest w podziemnych częściach byliny. Większość gatunków bylin dobrze zimuje w polskich warunkach, jednakże od reguły są wyjątki, które wymagają lekkiego okrycia. W każdym sklepie ogrodniczym internetowym czy stacjonarnym znajdą Państwo informację na temat mrozoodporności tych przepięknie kwitnących roślin. Bylin w porównaniu do roślin jednorocznych nie trzeba wysiewać co roku, cą roślinami wieloletnimi, które nie wymagają wzmożonej opieki. Kwitną bardzo długo. Znamy odmiany, które kwitną wczesną wiosną, wczesnym latem, które kwitną 3-4 tygodnie jak również te na których kwiat nie zamiera przez pół roku

Byliny

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-16 z 168 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.