Pnącza

Obok traw ozdobnych, paproci i bylin niewątpliwie bardzo efektowną ozdobę ogrodów i domów stanowią pnącza, które wijąc się po ścianach budynków tworzą na nich żywą, zieloną przestrzeń. Wyjątkowo wyglądają szczególnie gatunki i odmiany o gęstym ulistnieniu oraz obficie kwitnące. I to nie tylko latem, ale również jesienią, kiedy ich liście zmieniają kolor i nagle mienią się tysiącem odcieni żółci, złota i pomarańczy.

Pnącza - żywa, naturalna ozdoba elewacji. bTrójkolorowy wiciokrzew, Wisteria Domino, Akebia, Wisteria Rosea, Kokorniak, Winobluszcz, Róża Banksa Lutea to tylko kilka spośród dostępnych w sklepie Gardenowo gatunków i odmian roślin pnących się. Każda z nich ma nieco inny kształt liści i kwiatów, które zakwitają w rozmaitych odcieniach. Pnącza te stanowią unikatową ozdobę każdego domu, wprowadzają do ogrodów przyjemny klimat. Są niezastąpione szczególnie na małych posesjach, na których brakuje miejsca na kwiatowe rabaty.

Pnącza

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-16 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.