POWOJNIK RADAR LOVE

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 0
mpnDoniczka P9963
9,90 zł

Powojnik Radar Love

Powojnik górski to pochodzące z Azji pnącze o przepięknym zapachu. Jedną z cech charakterystycznych tego pnącza są kwiaty, które przypominają płatki śniegu. Kwitnienie przypada na okres od maja do czerwca. W tym czasie roślina okrywa się setką żółtych które nadają wszystkim kompozycjom delikatnego, aczkolwiek pięknego akcentu.

Powojnik Radar Love - opis pnącza

Odmiana "Radar Love" to obok "Fragrant Spring" najsilniej rosnąca odmiana dlatego doskonale sprawdzi się jako roślina na drabinki, ściany budynków oraz pergole. Charakteryzuję się pięknym kwiecistym zapachem, oraz szybkim tempem wzrostu. Jest to roślina,która sprawdzi się w każdym ogrodzie, i przyciągnie uwagę amatorów oraz zapalonych botaników.

Powojnik - uprawa

Nie ma specjalnych wymagań aczkolwiek warto zapewnić mu podporę, by mógł wspinać się w górę. 

Clematis - gdzie wysadzać

Powojnik ze względu na swoją wysokość dlatego znajdzie zastosowanie przy okrywaniu ścian budynków, płotów jak również mniejszych drzew czy krzewów.

Wysokość: 400 cm
Rozstaw:

80 cm

Stanowisko: słoneczne, półcień
Gleba: żyzna, próchniczna
Odczyn gleby: ph 4,5-5,5
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: pełna
Zapach: nie
Cięcie: stare pędy

 

wysokość docelowa
powyżej 3 m
Rozstaw (Szerokość rośliny)
od 51 do 100 cm
stanowisko
słoneczne/półcień
kwitnienie
Wiosna
dodatkowe
zrzuca liście na zimę
kolor kwiatu
żółty
Ocena 
2020-01-28

Zdrowa sadzonka, szybko rośnie

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.