Zawciąg nadmorski "Ballerina Lilac"

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 981
5,99 PLN

Zawciąg nadmorski Ballerina Lilac

Odmiana z serii Ballerina o ciekawych fioletowo-różowej barwie.

Zawciąg nadmorski - opis rośliny

Zawciąg nadmorski "Ballerina Lilac" - to bylina dorastająca do 20 cm wysokości. Zawciąg tworzy zimozielone kępki. Kwiatostany są duże, o barwie fioletowo-różowej. Kwitnienie przypada w maju i wtedy możemy podziwiać kwiatostany zawciągu. Idealny do sadzenia w ogrodach skalnych, murkach wrzosowiskach.

Zawciąg nadmorski – pielęgnacja

Zawciąg "Ballerina Lillac" nie jest rośliną wymagająca, jednak zalecamy sadzić go w glebie przepuszczalnej oraz na stanowisku słonecznym.

Zawciąg nadmorski Ballerina Lilac - zastosowanie

Idealny do sadzenia w ogrodach skalnych, murkach wrzosowiskach.

Nazwa łacińska : Armeria maritima Ballerina Lilac

Wysokość: 20 cm
Rozstaw: 50cm
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna
Odczyn gleby: tolerancyjna
Podlewanie: sporadycznie
Mrozoodporność: tak
Zapach: brak
Cięcie: nie wymaga

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.