Zawciąg nadmorski "Splendens"

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 390
4,99 PLN

Bylina dorastająca do 20 cm wysokości. Zawciąg tworzy zimozielone kępki. Kwiatostany są duże, o barwie różowej. Kwitnienie przypada w maju i wtedy możemy podziwiać kwiatostany zawciąga. Idealny do sadzenia w ogrodach skalnych, murkach wrzosowiskach. Zawciąg "Splendens" nie jest rośliną wymagająca, jednak zalecamy sadzić go w glebie przepuszczalnej oraz na stanowisku słonecznym.

łac. Armeria martima  'Splendens'

Wysokość: 20 cm
Rozstaw:20  cm
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna
Odczyn gleby: tolerancyjna
Podlewanie: sporadycznie
Mrozoodporność: tak
Zapach: brak
Cięcie: wiosną
Ocena 
Mariusz 2018-03-08

Cudowna sadzonka, polecam

Napisz swoją opinię !

Tagi:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.