Zawciąg nadmorski "Armada Rose"

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 0
mpnDoniczka P9642
4,99 zł

Zawciąg nadmorski Armada Rose

Zawciąg z serii "Armada", o przepięknych czerwonych kwiatach, które wyglądają uroczo na tle zielonych liści.

Zawciąg nadmorski - opis rośliny

Zawciąg nadmorski "Armada rRose" to niska bylina, dorastająca do maksymalnie 15 cm wysokości. Jej cechą charakterystyczną są różowe kwiaty, które obficie zdobią całą roślinę, kontrastując z zielonymi liśćmi.

Zawciąg – pielęgnacja i nasadzenia

Zawciąg nie jest rośliną wymagającą, dlatego wystarczy tylko sporadyczne nawożenie potasem oraz i magnezem w okresie wiosennym. Nie wymaga również cięcia.

Zawciąg nadmorski  - zastosowanie

Idealnie nadaje się na suche tarasy, murki skalne, skalniaki - razem zawciągiem nadmorskim czy przetacznikiem. Uroczo będzie wyglądać też przewieszając się na kaskadach.

Nazwa łacińska : Armeria maritima Armada Rose

Wysokość: 15 cm
Rozstaw: 20 cm
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna
Odczyn gleby: tolerancyjna
Podlewanie: sporadycznie
Mrozoodporność: tak
Zapach: brak
Cięcie: nie wymaga
Ocena 
2020-10-15

Polecam wszystkim wielbicielom roślin. Sadzonka zdrowa,bardzo duza i świetnie zabezpieczona.Jeszcze nie raz zrobię TU zakupy

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.