Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 149,00 zł

wysokość docelowa

wysokość docelowa

Rozstaw (Szerokość rośliny)

Rozstaw (Szerokość rośliny)

kolor kwiatu

kolor kwiatu

kwitnienie

kwitnienie

dodatkowe

dodatkowe

Świerki

Krzewy i drzewa są zdrowe, pięknie rozwinięte, a w czasie sprzedaży późnowiosennej i letniej dobrze ukorzenione w doniczkach. Można sadzić je przez cały okres wegetacyjny bez obawy o nieprzyjęcie się rośliny. Będą  spełniać swoje funkcje ozdobne lub osłonowe w każdym ogrodzie, parku czy na terenach leśnych, miejskich, przykościelnych. Zapraszamy do poznania wielu pięknych, często barwnych odmian i do skuszenia się na ich naprawdę łatwą uprawę w swoim ogrodzie. Życzymy miłego spędzenia czasu wśród naszych roślin !

Świerki

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.