Trojeść bulwiasta

  • Nowy
Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 0
8,99 PLN

Trojeść bulwiasta

Ciekawa bylina o charakterystycznej pomarańczowej barwie kwiatów.

Trojeść bulwiasta - opis rośliny

Trojeść bulwiasta to wieloletnia bylina o przepięknych kwiatach. Dorasta do maksymalnie 70 cm wysokości i nieco mniejszej szerokości. Kwiaty piękne, kielichowate o mocno pomarańczowej barwie. Kwitnie od czerwca do sierpnia obsypująć się mnóstwem kwiatów. Jest roślina miododajną, bardzo atrakcyjną dla owadów oraz motyli. Bylina bardzo ceniona przez ogrodników za długie kwitnienie oraz barwę kwiatów.

Trojeść bulwiasta – pielęgnacja

Trojeść nie jest rośliną wymagająca. Należy zapewnić mu glebę żyzną, przepuszczalną. Aby cieszyć się jego urokiem jak najdłużej zadbajmy o to aby podczas mrozów gleba nie była wilgotna. Wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego.

Trojeść bulwiasta - zastosowanie

Trojesć bulwiasta znajdzie zastosowanie w nasadzeniach naturalistycznych oraz sadzona w sąsiedztwie traw ozdobnych lub innych bylin.

Nazwa łacińska : Asclepias Tuberosa

Wysokość: 70 cm
Rozstaw: 50 cm
Stanowisko: słoneczne, półcień
Gleba: żyzna, przepuszczalna
Odczyn gleby: ph 5,5
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: pełna
Zapach: brak
Cięcie: nie wymaga

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.