Jeżyna bezkolcowa "Black Satin"

Kod Produktu: DONICZKA P9 (0,6 Litra)
Dostępność: 0
8,90 PLN

Odmiana Black Satin jest bardzo plenna w smakowite, zdrowe owoce które posiadają dużą ilość wartości odżywczych oraz funkcji leczniczych. Jeżyny wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Black Satin jest odmianą najwcześniej dojrzewającą (maj). Krzew nie wytwarza odrostów korzeniowych, posiada zimozielone liście. Owoce Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub na przetwory np. dżemy, konfitury.

 

Wysokość: 300 cm
Rozstaw:

100 cm

Stanowisko: słoneczne, półcieniste
Gleba: przeciętna ogrodowa, próchniczna
Odczyn gleby: ph 6.5
Podlewanie:  
Mrozoodporność: niepełna
Zapach: brak
Cięcie:  

 

 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.