Wrzos "Colette"

Kod Produktu: DONICZKA P9 9X9
Dostępność: 0
mpnDONICZKA P9 9X9542
0,00 zł

Wrzos Colette

Odmiana wrzosu o ciekawym pokroju.

Wrzos - opis

Wrzos Colette to zimozielona krzewinka, która dorasta do 40 cm wysokości. Jeśli jest w porę przycinana tworzy gęsty i zwarty krzew. Bardzo ładnie i obficie kwitnie przez cały sierpień i wrzesień. Ma pojedyńcze kwiaty, które są zebrane w długie, kłosowate kwiatostany.Doskonale nadaje się do sadzenia w przydomowych ogródkach i na skalniakach.

Wrzos - pielęgnacja

Wymaga gleby próchniczej i przepuszczalnej o kwaśnym odczynie. Jest odmianą mrozoodporną.

Wrzos - zastosowanie

Polecany do ogrodów przydomowych i parków. Sadzić należy w grupach z innymi gatunkami. Najbardziej dekoracyjny sadzony w wyeksponowanym miejscu. Doskonale nadaje się do sadzenia w przydomowych ogródkach i na skalniakach.

Wysokość: 60 cm
Rozstaw:

50 cm

Stanowisko: słoneczne, półcień
Gleba: żyzna, próchniczna
Odczyn gleby: ph 4,5-5,5
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: pełna
Zapach: nie
Cięcie: wiosna

 

odczyn gleby
kwaśny
Ocena 
2018-03-07

To mój kolejny zakup, super obsługa klienta

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.