Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 11,00 zł

wysokość docelowa

wysokość docelowa

Rozstaw (Szerokość rośliny)

Rozstaw (Szerokość rośliny)

odczyn gleby

odczyn gleby

kolor kwiatu

kolor kwiatu

kwitnienie

kwitnienie

dodatkowe

dodatkowe

Pięciorniki

Pięciornik to krzew z rodziny różowatych, obficie kwitnący. Bardzo popularny i chętnie uprawiany gdyż kwitnie nieprzerwanie przez pół roku, rośnie bardzo szybko, jest odporny na mróz, suszę, upał. Pięciornik najlepiej ciąć co roku aby krzew był silny i zdrowy, chociaż i tak pięciorniki bardzo rzadko chorują. Cięcie pięciornika przeprowadza się po kwitnieniu lub wczesną wiosną. Zastosowania pięciornika w ogrodzie są bardzo szerokie, od żywopłotów, przez obrzeża rabat, skalniaków, jako roślina okrywowa oraz do pojemników balkonowych.

Pięciorniki

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.