Obiela "The Bride"

Kod Produktu: doniczka 1,5 litrowa
Dostępność: 0
mpndoniczka 1,5 litrowa277
16,00 zł

Obiela mieszańcowa 'The Bride' to atrakcyjny krzew, który doskonale sprawdza się w małych przydomowych ogrodach. Można sadzić go zarówno na rabatach jak i skalnikach. Dorasta do 300 cm wysokości i imponuje swoim kwiatem. Bardzo dobrze prezentuje się zarówno w nasadzeniach pojedynczych jak i w grupach.Roślina przykuwa uwagę szczególnie w okresie maja i czerwca, kiedy to pojawiają się na niej duże białe kwiaty, które zebrane są w grona. Ich ilość i wielkość powoduje, iż niejedna osoba zatrzyma się przy obieli i będzie podziwiać wygląd.

Wysokość: 2  m
Rozstaw: 3 m
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna
Odczyn gleby: ph 5.0-6.0
Podlewanie: umiarkowanie
Mrozoodporność: pełna
Zapach: tak
Cięcie: formujące
wysokość docelowa
powyżej 3 m
Rozstaw (Szerokość rośliny)
od 51 do 100 cm
odczyn gleby
każdy
stanowisko
słoneczne/półcień
kwitnienie
Wiosna
dodatkowe
zrzuca liście na zimę
kolor kwiatu
biały

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.