Hortensja ogrodowa "Red Angel" - Sadzonka 2-letnia

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 187
mpnDoniczka P9844
12,50 zł

Hortensja ogrodowa 'Red Angel' jest ceniona za swoje walory kolorystyczne oraz ciekawy, zwarty pokrój.W okresie kwitnienia zabarwia się na czerwono-różowy kolor. Pojawiają się na przełomie czerwca i pozostają aż do jesieni stopniowo zmieniająć swoją barwę. 
Odmiana ta dorasta do 160 cm tworząc zwarty kulisty krzew,któremu nikt się nie oprze. Przy wyborze tej odmiany warto zwrócić uwagę na zimno zielone liście, które przy jasnym czerwonym kolorze kwiatostanów tworzą niepowtarzalny kontrast nadając kompozycji egzotycznego akcentu.

Wysokość: 150 cm
Rozstaw: 100 cm
Stanowisko: półcień, słoneczne
Gleba: żyzna, próchnicza
Odczyn gleby: kwaśny
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: okrywać na zimę
Zapach: brak
Cięcie: wiosną, przekwitnięte pędy
wysokość docelowa
od 101 do 150 cm
Rozstaw (Szerokość rośliny)
do 50 cm
odczyn gleby
kwaśny
stanowisko
słoneczne/półcień
kwitnienie
Wiosna
kolor kwiatu
czerwony
Ocena 
2019-09-27

Naprawdę piękna sadzonka. Dosyć dobrze zapakowana.

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.