Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 19,00 zł

wysokość docelowa

wysokość docelowa

Rozstaw (Szerokość rośliny)

Rozstaw (Szerokość rośliny)

odczyn gleby

odczyn gleby

kolor kwiatu

kolor kwiatu

kwitnienie

kwitnienie

dodatkowe

dodatkowe

Pierisy

Pierisy to krzewy liściaste należące do rodziny wrzosowatych. Rośliny prezentują się nad wyraz egzotycznie, posiadając liście i kwiaty o ostrych krawędziach i jaskrawym kolorze. Najpopularniejszą odmianą pierisów, pielęgnowaną również w Polsce, jest pieris japoński. Ogród w którym rosną te niezwykłe krzewy ozdobne, nabiera osobliwych walorów estetycznych, a spacer po nim, kiedy pierisy wypełniają każdy jego skrawek, przywołuje żywe wyobrażenia krainy czarów, której towarzyszy nieziemska woń. Pierisy są wymarzoną rośliną ogrodową, która pozwala na zatracenie się w niecodziennym wymiarze estetyki.

Pierisy

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.