Filtruj według

Dostępność

Dostępność

wysokość docelowa

wysokość docelowa

stanowisko

stanowisko

kolor kwiatu

kolor kwiatu

kolor liści / igieł w okresie letnim

kolor liści / igieł w okresie letnim

pokrój

pokrój

Pierisy

Pierisy to krzewy liściaste należące do rodziny wrzosowatych. Rośliny prezentują się nad wyraz egzotycznie, posiadając liście i kwiaty o ostrych krawędziach i jaskrawym kolorze. Najpopularniejszą odmianą pierisów, pielęgnowaną również w Polsce, jest pieris japoński. Ogród w którym rosną te niezwykłe krzewy ozdobne, nabiera osobliwych walorów estetycznych, a spacer po nim, kiedy pierisy wypełniają każdy jego skrawek, przywołuje żywe wyobrażenia krainy czarów, której towarzyszy nieziemska woń. Pierisy są wymarzoną rośliną ogrodową, która pozwala na zatracenie się w niecodziennym wymiarze estetyki.

Pierisy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.