Szarotka alpejska "Everest"

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 0
0,00 PLN

Niska, bylina dorastająca do 10 cm wysokości, cała pokryta kutnerem. Posiada gwiazdkowate kwiatostany o średnicy 3 cm, ukazują się one od lipca do września. Szarotki wymagają luźnej, przepuszczalnej, wapiennej, niezbyt zasobnej w składniki pokarmowe gleby oraz słonecznego stanowiska. 

łac. Leontopodium 'Everest'

Wysokość: 10 cm
Rozstaw: 10 cm
Stanowisko: słoneczne
Gleba: luźna, przepuszczalna, wapienna
Odczyn gleby: odczyn zasadowy
Podlewanie:  
Mrozoodporność:  
Zapach: brak
Cięcie:  
wysokość docelowa
do 30 cm
stanowisko
słoneczne
kwitnienie
lipiec
kolor kwiatu
biały
kolor liści / igieł w okresie letnim
szare

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.