Skalnica Touran Pink (Saxifraga arendsii)

Kod Produktu: Doniczka P9 (0,6 litra)
Dostępność: 0
4,90 PLN

Skalnica Arendsa to wieloletnia niska zadarniająca bylina. Tworzy dywany z janozielonych liści, nieprzekrajće 10 cm wysokości. podczas kwitnienia pojawiaja sie kwiaty na dłuższych łodyzkach do 20 cm wysokości. Dorosła skalnica tworzy kepy szerokości kilkudziesieciu cm. Perfekcyjnie nadaje sie do wypełniania luk w murkach, na skalniaki oraz na rabaty

Jest rośliną zupełnie odporną na mróz

 

Wysokość: 20 cm
Rozstaw:  9-16 roślin na 1 m.kw
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna, żyzna
Odczyn gleby: obojętny
Podlewanie: ograniczone
Mrozoodporność: strefa 5 (-23,4 do -28,9Cel.)
Zapach: brak
Cięcie: brak
wysokość docelowa
do 30 cm
stanowisko
słoneczne
kolor kwiatu
różowy
kolor liści / igieł w okresie letnim
zielony
pokrój
okrywowa

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.