Rozchodnik wielki "Surrender Red" (Sedum telephium)

Kod Produktu: Doniczka P9 (0,6 litra)
Dostępność: 0
5,00 PLN

Rozchodnik wielki "Surrender Red" (lac. Sedum telphium) jest wieloletnią, niska byliną o mięsistych liściach i grubych łodygach. Na szczytach pędów tworzy kwiaty w posatci płaskich baldachów o średnicy 15 cm. Rozchodznik ten osiąga 40-50 cm wysokosći.Rośliny nadają sie na rabaty, skalniaki, do pojemników.

Jest rośliną zupełnie odporną na mróz

 

Wysokość: 50 cm
Rozstaw:  9-16 roślin na 1 m.kw
Stanowisko: słoneczne
Gleba: przepuszczalna
Odczyn gleby: obojętny
Podlewanie: ograniczone
Mrozoodporność: strefa 4 (-28,9 do -34,4 Cel.)
Zapach: brak
Cięcie: brak
wysokość docelowa
od 30 do 50 cm
stanowisko
słoneczne
kolor kwiatu
czerwony
kolor liści / igieł w okresie letnim
zielony
pokrój
kulisty

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.