Liliowiec LUXURY LACE

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 37
mpnDoniczka P91011
9,99 zł

Liliowiec LUXURY LACE

Przepiękna bylinka o cudownych kwiatach.

Liliowec - opis

Liliowiec "LUXURY LACE" to najnowsza odmiana liliowca, dorastającą od 50 do 70 cm wysokości. Kwitnie w lipcu pokrywając się setkami pięknych, delikatnie różowych kwiatów. Cechą charakterystyczną tej odmiany jest bardzo gęsty, i zwarty pokrój. Liliowce to bardzo wdzięczne rośliny o małych wymaganiach, które mogą być uprawiane praktycznie w każdych warunkach. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Warto dodać że liliowce są idealnymi roślinami dla ludzi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z botaniką. Liliowiec "LUXURY LACE" dzięki swojej barwie znajdzie zastosowanie praktycznie wszędzie od rabat po ogródki przydomowe. Najpiękniej jednak prezentuję się sadzony w okolicy oczek wodnych.

Liliowiec - uprawa i zostosowanie

Idealnie nadaje się do sadzenia rabatach, trawnikach oraz w ogrodach naturalistycznych. Rewelacyjnie prezentuję się sadzony w okolicach oczek wodnych.

Liliowiec - zastosowanie

"Stella De Oro" dzięki swojej barwie znajdzie zastosowanie praktycznie wszędzie od rabat po ogródki przydomowe. Najpiękniej jednak prezentuję się sadzony w okolicy oczek wodnych.

Nazwa łacińska: Hemerocallis "Stella De Oro"

 

Wysokość: 50 cm
Rozstaw: 50 cm
Stanowisko: słoneczne, półcień
Gleba: żyzna, próchniczna
Odczyn gleby: ph 5,5
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: pełna
Zapach: brak
Cięcie: wiosna, silne cięcie
wysokość docelowa
do 50 cm
kolor kwiatu
żółty
Ocena 
2020-09-07

Dziękuje za śliczne liliowce

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.