Liliowiec EENIE FANFARE

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 39
mpnDoniczka P91010
9,99 zł

Liliowiec EENIE FANFARE

Przepiękna bylinka o cudownych kwiatach.

Liliowec - opis

Liliowiec EENIE FANFARE to obok "Mallard" oraz "Stella De Oro" jedna z najpiękniejszych odmian liliowca. Cechą charakterystyczną tej cudownej odmiany są różowo-białe kwiaty, które swoją barwą przyciągają spojrzenia. Odmiana ta dorasta do około 40 cm, dlategoteż znajdzie zastosowanie w nawet najmniejszych ogródkach przydomowych. Kwitnienie rozpoczyna w lipcu a kończy w sierpniu. Idealnie nadaje się do nasadzeń miejskich oraz pięknie prezentuje się sadzony pojedynczo jak i w grupie. Nie wymaga opieki. Polecany dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem.

Liliowiec - uprawa i zostosowanie

Idealnie nadaje się do sadzenia rabatach, trawnikach oraz w ogrodach naturalistycznych. Rewelacyjnie prezentuję się sadzony w okolicach oczek wodnych.

Liliowiec - zastosowanie

"Stella De Oro" dzięki swojej barwie znajdzie zastosowanie praktycznie wszędzie od rabat po ogródki przydomowe. Najpiękniej jednak prezentuję się sadzony w okolicy oczek wodnych.

Nazwa łacińska: Hemerocallis "Stella De Oro"

 

Wysokość: 50 cm
Rozstaw: 50 cm
Stanowisko: słoneczne, półcień
Gleba: żyzna, próchniczna
Odczyn gleby: ph 5,5
Podlewanie: obfite
Mrozoodporność: pełna
Zapach: brak
Cięcie: wiosna, silne cięcie
wysokość docelowa
do 50 cm
kolor kwiatu
żółty
Ocena 
2020-09-07

Dobrze ukorzenione sadzonki.<br /> Pozdrawiam

Napisz swoją opinię !

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.