Dzwonek drobny "Bavaria White"

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 50
4,99 PLN

Dzwonek drobny "Bavaria White" jest niską byliną o małych, śnieżnobiałych dzwonkowatych kwiatach. Rosną one pojedynczo lub zebrane są po dwa lub trzy na krótkim, wzniesionym pędzie. Kwitnie odczerwca do sierpnia. Dzwonek drobny jest jednym z najłatwiejszych w uprawie dzwonków, idealnie nadaje się do ogrodów skalnych.

 

Wysokość: 15 cm
Rozstaw: 15 cm
Stanowisko: półcień, słoneczne
Gleba: wilgotna
Odczyn gleby: obojętny
Podlewanie: okazjonalne
Mrozoodporność: pełna
Zapach: brak
Cięcie: silne, po przekwitnięciu
Tagi:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.