Brunera wielkolistna (Brunnera macrophylla)

Kod Produktu: Doniczka P9
Dostępność: 0
0,00 PLN

Brunera wielkolistna jest niewielką byliną dorastającą do 40 cm wysokości oraz podobnej szerokości. Cechą charakterystyczną jest możliwość uprawy w całkowitym cieniu tam gdzie rośliny inne nie mają szans powodzenia. Kwitnie na niebiesko, okrywając się setkami małych kwiatuszków. Kwitnie późną wiosną lubi glebę wilgotną przepuszczalną.

 

Wysokość: 40 cm
Rozstaw: 40 cm
Stanowisko: półcień
Gleba: umiarkowanie wilgotna
Odczyn gleby: ph 5,5-6,0
Podlewanie: okazjonalne
Mrozoodporność:  
Zapach: brak
Cięcie: tak
Tagi:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.