Wrzos czerwony "Athene"

  • Nowy
Kod Produktu: Doniczka P 10,5
Dostępność: 0
4,00 PLN

Wrzos Athene to najcenniejsza odmiana, kwitnąca od września aż do grudnia. Mocno zagęszczona, o mocno czerwonym odceniu. Posiada kwiaty pojedyncze, pączkowe. Wrzosy to mało wymagające rośliny, odporne na mróz oraz suszę.

Wysokość: 30 cm
Rozstaw:  20 cm
Stanowisko: słoneczne
Gleba: piaszczysta, próchniczna
Odczyn gleby: 3,5 - 4,5
Podlewanie: umiarkowane
Mrozoodporność: pełna
Zapach: tak
Cięcie: pielęgnacyjne
Ocena 
Barte 2018-03-07

Niespodziewalem sie takiego koloru. polecam

Napisz swoją opinię !

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.