Byliny w ogrodzie

Jeśli nie mamy czasu albo ochoty, aby co roku planować jakie kwiaty posadzimy w naszym ogrodzie możemy zastanowić się nad posadzeniem bylin. Jest ich niezliczona ilość i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
 

Są to rośliny wieloletnie z reguły mało absorbujące, zdobiące nasz ogród przez długie miesiące. Doskonale nadają się do:

-obsadzenia rabat na które warto wybrać byliny obficie kwitnące, aby w pełni uwydatnić ich walory dekoracyjne. Należy im zapewnić żyzną i dobrze spulchnioną glebę, a także odpowiednie składniki odżywcze.

-otwartych przestrzeni ogrodu, gdzie możemy ulokować byliny lubiące miejsca słoneczne i w ten sposób zapełnić powstałą lukę.

-ogrodów skalnych, w których najlepiej czują się byliny pochodzące z gór.

-obsadzenia dookoła drzew i krzewów ozdobnych urozmaicając w ten sposób krajobraz. Na te miejsca najlepiej nadają się byliny cieniolubne.

-w pobliżu niedużych stawów i oczek wodnych.

Ogromne zróżnicowanie gatunków bylin dostępnych na rynku sprawia, że w każdym ogrodzie znajdzie się dla nich choćby skrawek miejsca na którym mogą być posadzone.

Wpisz komentarz

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.