Wisteria floribunda "Domino" Glicynia

  • Nowy
Kod Produktu: Doniczka C2 (2 litry)
Dostępność: 0
34,00 PLN

Karłowa Wisteria floribunda "Domino", Glicynia kwiecista "Domino", atrakcyjna odmiana dwukolorowej Wisterii japońskiej która posiada jasnofioletowe z jasną podstawą kwiaty które są zebrane w długie kwiatostany, które pojawiają się w maju oraz w sierpniu. Pierzaste liście zielone latem, a żółte jesienią wyglądają egzotycznie i gęsto pokrywają roślinę. Pnącze osiągające 4 metry wysokości dzięki temu jest idealna do małych ogrodów, preferuje stanowisko słoneczne oraz glebę umiarkowanie żyzną, średnio wilgotną, przepuszczalną. 

Wysokość: 400 cm
Rozstaw:

 cm

Stanowisko: słoneczne
Gleba: żyzna, wilgotna, przepuszczalna
Odczyn gleby: ph 5.6-7.2
Podlewanie: częste
Mrozoodporność: niepełna
Zapach: brak
Cięcie: pielęgnacyjne

 

 

wysokość docelowa
powyżej 200 cm
stanowisko
słoneczne
kwitnienie
maj
kolor kwiatu
fioletowy
kolor liści / igieł w okresie letnim
zielone
pokrój
pnącze

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.