Wiciokrzew "Scarlet"

  • Nowy
Kod Produktu: Doniczka C2
Dostępność: 0
9,90 PLN

Wiciokrzew Scarlet jest niewielkim szybkorosnącym pnączem, dorastającym do 3 metrów wysokości. Rocznie przyrasta ok. 100 cm. Kwitnie długo i obficie. Kwiaty pojawiają się już w czerwcu i zdobią roślinę aż do września. Kwitnie praktycznie całe lato. 

Wysokość: 300 cm
Rozstaw:  nie dotyczy
Stanowisko: słoneczne
Gleba: próchniczna
Odczyn gleby: 5.0 - 6,5
Podlewanie: umiarkowane
Mrozoodporność: pełna
Zapach: tak
Cięcie: pielęgnacyjne

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rośliny liściaste

Efektowny Berberys Thunberga, wyrazista odmiana czerwona, malownicza Hortensja Ogrodowa, urocza Krzewuszka czy Trzmielina - bogata oferta roślin liściastych daje możliwość stworzenia w przydomowej przestrzeni zielonej, wyjątkowego, naturalnego wystroju.

Rośliny owocowe

Smakowita Truskawka, cierpka Aronia, soczysta Borówka Amerykańska - szeroki asortyment roślin owocowych to odskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Posiadamy w sprzedaży rozmaite drewa i krzewy wydające jadalne owoce.

Sklep ogrodniczy, krzewy ozdobne

Gardenpark to bogato zaopatrzony sklep ogrodniczy posiadający bogatą ofertę roślin w sprzedaży. W naszym asortymencie dostępne są krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe, odmiany liściaste oraz iglaste, a także byliny i trawy. Oferowane przez nas produkty wykazują wysoką jakość oraz wytrzymałość. Dobrze znoszą rodzime warunki klimatu umiarkowanego i posiadają różne wymagania glebowe.

W naszym sklepie ogrodniczym mogą Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie gatunki o charakterze dekoracyjnym, jak również rośliny użytkowe. Duży wybór i urozmaicona oferta pozwalają kreować architekturę zieleni w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom, dobierając poszczególne gatunki do stylu ogrodu oraz panujących uwarunkowań w otoczeniu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną wysyłkę przedmiotów u nas zakupionych.